ÖVRIGT / Speglar / Spegel 3854391
nr 385 4391
gustaviansk stil, 1800-tal, oval, höjd: 130 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 7 november 2005
7/11 14:57:21
Den Gustavianska stilen